خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها محصولات آرکا

آرکا

ایده‌ات را زندگی کن...

شعار ما                                                      دوست داشتنی های آرکایی ها                                                      تعهدات  ما


شعار ما:

ما بدنبال جمله ای بودیم که در عین کوتاهی، توانایی این رو داشته باشه که تمام تعهد و چشم انداز ما رو بیان کنه. یکی از مواردی که بسیار اهمیت داشت این بود که فقط در حد یک شعار نباشه و ما در تمام طول این سال ها تلاش بر این داشتیم تا مسیر آرکا و آرکایی ها رو چه در عملکرد و اجرا و چه در تفکرات، در مسیر این شعار پیش ببریم و این تمام هدف ما در این سال ها بود. "ایده ات را زندگی کن" . این شعار و مسیر راه آرکاست.

تلاش بر این که مشتریان ، بدون دغدغه، با آرکا، تنها ایده شان را زندگی کنند . و پس از اجرا و اتمام کار توسط ما، شخصیت و سبک خود را بصورت برجسته در اطراف خود لمس کنند.


دوست داشتنی های آرکایی ها:

در دکوراسیون داخلی و میان این ابزارهاست که قلب ما آرکایی ها می تپد. ما همواره بر بروز رسانی خدمات و فناوری ، بهبود مواد اولیه و بروز بودن طراحی ها تمرکز داریم.

در حال حاضر بیش از 15 سال است (از سال 1385) که ما با تمام توان و اشتیاق برای زیباسازی فضای داخلی شما فعالیت داشته ایم. این شور و اشتیاق در تک تک گام های ما وجود داشته است و هر یک از پروژه های اجرا شده توسط تیم ما، تکه ی زیبایی در دیوار خاطرات ماست.

"در جایی که اکثریت یک دیوار خالی و بدون روح را می بینند ، ما آن را یک بوم نقاشی می بینیم که آماده زیبا شدن است"

ماموریت ما این است که شما ایده ی خود را زندگی کنید ؛ همانطور که از شعار این مجموعه بر می آید. آرکا فضایی را مناسب با شخصیت شما فراهم می سازد و می تواند آن را برجسته کند.

آرکا نمایانگر خلاقیت و ایجاد فضایی استثنایی متناسب با سبک، شخصیت و ایده های شماست.

 

تعهدات  ما:

تمرکز قوی بر روی طراحی و گرسنگی سیری ناپذیر برای نوآوری و بروز بودن همیشگی.

"با آرکا در انجام هر عملی، هر مقصدی که پیش رو دارید و انجام هر ایده ای، منحصر بفرد خواهید بود"

آرکادکور به شما این امکان را می دهد که طراحی زیبا و منحصر بفرد بهمراه کیفیت بالا و ماندگار را به خانه خود بیاورید.

شاید بهبود مستمر از لحاظ گفتار و درحالت تئوری ساده باشد اما عمل به آن سخت.

آرکا دکور در طول این سال ها با تلاش گسترده در زمینه فروش و اجرای محصول و تمرکز بر نیازهای مشتری این مهم را محقق ساخته است.

به جرات می توان اظهار داشت که در این صنعت (فروش و اجرای ابزارهای پیش ساخته) و در کشور عزیزمان ایران، آرکا دکور بهترین و با کیفیت ترین ارائه خدمات به مشتری را چه در زمان شروع  سفارش گذاری و چه بعد از اجرا و اتمام پروژه و در زمینه خدمات پس از فروش داشته است و در ادامه نیز در تلاش خواهد بود تا خدمات خود را هرچه بیشتر و بهتر ارتقا بخشد.

 ما فقط یک هدف داریم: رضایت مشتری و ایجاد فضاهایی دلپذیر.